שיקום נזקי מים

הבית או המשרד מלא במים?שיקום נזקי מים - שיקום היהלום

אשר שיקום יחזירו אתכם לשגרה תוך 24 שעות ונטפל עבורכם בכל נושא הביטוח

לשיחת חינם התקשר עכשיו: 1-800-200-290

הבית הוצף? המשרד מלא מים? השטיחים ספוגים? הריפודים ספוגים במים? אל דאגה. אנחנו נחזיר אותם לחיים!

אשר שטיחים פרמיום סרוויס היא חברה בת של "אשר שטיחים בע"מ" הפועלת ומובילה בתחום משנת 1945. מזה 6 עשורים אנו מתמחים בשיקום נזקי מים, הצפות. כולל שיקום, ניקוי ושיחזור שטיחים, בגדים, ריפודים, מזרנים ווילונות. בזכות שילוב של טכנולוגיה חדשנית וניסיון מקצועי עשיר אנו מתקנים, מנקים ומשפצים את הפריטים שנפגעו ממים, הצפות, רטיבות ועובש.

כל שלבי התיקון הדרושים לשטיחים מתבצעים במפעלנו, כולל ריפוד מחדש של ריהוט מבד/עור שנפגעו עקב ההצפה, עובש, ריקבון או עקב התעוותות של שטיחים כתוצאה מנזקי מים. אנו מתמחים ברסטורציה, הפרדת צבעים ושחזור שטיחים לאחר נזק הכולל גלישת צבעים, אנו מבצעים ניקוי וחיטוי אנטי בקטריאלי לגבי כל הפרטים שנפגעו לפי סוג הפריט וסוג החומר על מנת לשמור על המרקם של הריהוט והריפוד. כל פריט ופריט עובר מיון, ספירה ורישום ברגע הגעתו למפעל.

בשלבי הסיום הבגדים עוברים גיהוץ ומוחזרים על קולבים נקיים בעלי ניחוח נפלא של ניקיון. הריהוט נארז באריזה אטומה ונשלח אליכם ללא כל זכר מהנזקים שעברו עליהם. השירותים שאנו מספקים של שיקום הנזקים כוללים את השירות + ההובלה וכוללים אחריות מלאה על כל הפריטים מהרגע שאנו מגיעים לבית הלקוח ועד לרגע שאו מחזירים את הפריטים.

שירותי שיקום נזקי מים שאנו מציעים:

מכבסה – ניקוי יבש

צוות ממפעלנו מגיע לבית מבצע איסוף ואריזת כל פרטי הביגוד כולל שמיכות וכריות נעלים תיקים חגורות ועוד. ונלקחים לטיפול למפעל לטיפול.

יבוש הצפות שאיבה וחיטוי

אנו מספקים ומתקינים מכשירי יבוש הכוללים בלאוורים , יבשנים ומסחררים ליבוש מבנים / דירות אחרי הצפות אנו מבצעים שאיבה וחיטוי שטיחים מקיר לקיר , רצפות , מקלטים , עליות גג ופירי מעליות .

מרפדיה – וניקוי ריפוד ומזרנים

אנו מבצעים ניקוי וחיטוי אנטי בקטריאלי למערכות ישיבה מרופדות בד / עור לניקוי מלא להסרת כתמי מים ועובש.

וילונות – דקורציה

ניקוי וחיטוי וילונות לאחר נזק מים תוך פירוק והרכבת הוילון .

ניקוי ריפוד ומזרנים

ניקוי וחיטוי וריפוד מערכות ישיבה.

פרקטים ושטיחים מקיר לקיר

אנו מבצעים ניקוי וטיפול אנטי בקטריאלי לריחות בשטיחים מקיר לקיר לאחר הצפה . בחברתנו מחלקה למכירת שטיחים מקיר לקיר ופרקטים כולל התקנה במגוון רחב במידה והנזק בלתי הפיך ואי אפשר לבצע ניקוי שטיחים לאחר הצפה.

ניקוי שטיחים לאחר הצפה

חברתנו מתמחה מזה 3 דורות 6 עשורים בניקוי שיקום ושיחזור שטיחים ניידים ושטיחים מקיר לקיר. אנו מתמחים בניקוי שיקום ושיחזור שטיחים עבודת יד אומנותיים ושטיחים עתיקים .

שירותים לעסקים

אנו מתמחים בניקוי שטיחים מקיר לקיר לאחר נזקי מים אנו מבצעים את טיפולי השטיחים תוך התחשבות מקסימאלית בשגרת עבודתכם וביצוע במועדים הנוחים לכם ללא הפרעה לשגרת עבודתכם . אנו מבצעים יבוש מהיר של שטיחים מקיר לקיר ע"י מכשור מקצועי ומתן חזרה לשגרת עבודה מהירה .

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם