שיקום נזקי אש

שיקום נזקי אש לדירה שנשרפהאשר שטיחים פרמיום סרוויס היא חברת-בת של “אשר שטיחים בע”מ” הפועלת ומובילה בתחום שיקום בתים לאחר שריפה משנת 1945.

מזה 6 עשורים אנו מתמחים עם שיקום מבנים לאחר שריפה, טיפול בנזקי אש ופיח הכוללים ניקוי, שיקום נזק משריפה ושיחזור של שטיחים, בגדים, מזרנים, ריפודים ווילונות.

שיקום נזקי אש עם מקצוענים בתחום

בזכות שילוב של טכנולוגיה חדשנית וניסיון מקצועי עשיר אנו מתמחים בשיקום שריפות מכל הסוגים: שיקום בית משריפה, שיקום בניין לאחר שריפה, שיקום דירת משריפה, שיקום נזקים מפיח ובקצרה שיקום נזקי אש מכל הסוגים.

כחלק מתהליך שיקום משריפות אנו מתקנים, מנקים ומשפצים פריטים שנפגעו מאש, ריח, פיח ועשן.

במפעלנו מבצעים את כל התיקונים הדרושים במקרים של שיקום בנין משריפה או שיקום בתים לאחר שריפה.

מספר תמונות מדירה שנשרפה ונפגעה משריפה –

שיקום דירה לאחר שריפה

כחלק מהשירות של שיקום דירה משריפה או שיקום נזקי אש אנו מבצעים את התיקונים הנדרשים לשטיחים, כולל ריפוד מחדש של ריהוט מבד/עור שנפגעו באש.

את שיקום נזקי הפיח אנו מבצעים על ידי פעולות אוורור, ניקוי וחיטוי אנטי בקטריאלי, בתהליך שיקום דירות לאחר שריפה יש חשיבות להוציא כל זכר לפיח ולנזקים,

שיקום מבנים לאחר שריפה או שיקום מפיח זו פעולה הדורשת מיומנות רבה והתייחסות לכל הפריטים שניזקו. אנו מטפליםבסימני הפיח על הריהוט, הריפוד והבדים. בעת שיקום מבנה משריפה ישנו טיפול מיוחד מוקדש לניטרול ריחות השריפה והפיח שמתבצע על ידי טיפול במתקן אוורור וחיטוי ובחומרי נטרול ריחות. שיקום נזק מפיח דורש שכל פריט ופריט יעבור מיון, רישום וספירה ברגע הגעתו למפעל על מנת שנוכל לבצע בו את הטיפול הטוב ביותר.

דירה לאחר שיקום מנזקי אש

שיקום נזקי פיח בעת שיקום מבנים משריפה

שיקום משריפה זה תהליך מורכב הדורש ידע רב בתחום של שיקום נזקי שריפות או שיקום נזק פיח. בעת שיקום נזקים משריפה יש להשתמש בציוד מגן מיוחד.

לא מומלץ לנסות לבצע ניקיון כזה לבד, בעת שיקום נזק מאש נפלטים חומרים שעלולים להזיק לאדם ללא מיגון ולכן שיקום נזקים משריפות זו עבודה למומחים.

בשלבי סיום שיקום מנזקי אש הבגדים עוברים גיהוץ ומוחזרים על קולבים נקיים עם ניחוח של ניקיון. כמו לאחר שיקום פיח או שיקום אש הריהוט נארז באריזה אטומה ונשלח אליכם ללא זכר לנזקים.

שירות שיקום שריפה כולל הובלה ואחריות מלאה על כל הפריטים מרגע האיסוף ועד להחזרתם.

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם