שיקום נזקי פיח

שיקום נזקי פיח בעת שיקום מבנים משריפה שיקום משריפה זה תהליך מורכב הדורש ידע רב בתחום של שיקום נזקי שריפות או שיקום נזק פיח.

בעת שיקום נזקים משריפה יש להשתמש בציוד מגן מיוחד. לא מומלץ לנסות לבצע ניקיון כזה לבד, בעת שיקום נזק מאש נפלטים חומרים שעלולים להזיק לאדם ללא מיגון ולכן שיקום נזקים משריפות זו עבודה למומחים.שיקום נזקי פיח

שיקום נזקי פיח מקצועי

אנו בחברת אשר שיקום נדאג לבצע עבורכם ניקוי יסודי של קירות הבית, הרצפה וכל חלק אחר שנפגע מפיח השריפה ואת כל זאת נבצע באופן מקצועי ויסודי שלא ישאיר שום סימן חיצוני, ריח או סכנה רפואית זו או אחרת. חשוב לזכור כי בעת השריפה נפלטים חומרים מסוכנים לאוויר ונדבקים לקירות, לרהיטים ולשאר הבית, חומרים אלו יהוו סכנה לתושבי הבית במידה ולא ינוקו כמו שצריך וזאת מכיוון כי הם עלולים לחדור למערכת הנשימה שלכם ולגרום לבעיות רפואיות.

חידוש הקירות של הבית או המשרד

במידה וגם אצלכם בבית או במשרד התרחשה שריפה אשר השאירה אחריה קירות מפויחים וריח בלתי נסבל אתם צריכים חברת שיקום נזקי פיח מקצועית ואמינה, אנחנו באשר שיקום עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב חברות הביטוח ואנו עושים את העבודה על הצד המקצועי הטוב ביותר, במידה והפיח השתלט על קירות הבית אנו נבצע עבורכם חידוש מקיף ויסודי של הקירות שגם כולל חיטוי יסודי.

אנו משתמשים בציוד הכי חדיש ומקצועי שקיים בכדי לבצע את עבודות השיקום, לא תראו אותנו לעולם משתמשים בחומרים שמוגדרים פחות מאיכותיים ביותר ולעולם לא תמצאו עבודה שלנו שלא עמדה בצפיות, כי אנו בחברת אשר שיקום קודם כל מאמינים שאתם אלו שתיהיו כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו, ברגע שתראו את תוצאות עבודתנו לא תפסיקו לדבר עלינו.

שיקום נזקי פיח - שיקום היהלום

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם