שיקום נזקי מים בבת ים

אם אתם תושבי בת ים ומסיבה כזו או אחרת הבית שלכם הוצף במים אתם יכולים להיעזר בשרותיה המקצועיים של חברתנו "אשר שיקום" בכדי לצמצם נזקים ולשקם את מה שניתן להציל מהרהיטים והרכוש של הבית. אשר שיקום היא אחת מהחברות המנוסות, המקצועיות והוותיקות בתחום של שיקום נזקי מים בארץ ומבטיחה את התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג לאחר הצפה של הבית או המשרד.

אשר שיקום ישקמו את הבית או המשרד שלכם בבת ים לאחר הצפה של מים

לאחר הצפה של מים בבית או במשרד הנזק עלול להית אסטרונומי, גם אם לפעמים לא רואים את זה מיד לאחר שהמים נשאבו החוצה מהבית. הנזקים שעלולים להיגרם בין היתר הם: נזקים לעץ הרהיטים, עץ של משקופים ודלתות, נקודות חשמל שמים חדרו אליהם עלולים להיות מסוכנים, שטיחים שספגו כמות של מים עלולים לדהות ולהסריח, ספות שספגו אל הריפודים שלהם את המים עלולים לדהות ולהסריח גם כן, מרצפות הבית עלולות לזוז ממקומם ולהפוך את הרצפה לעקומה, הקירות עלולים לפתח עליהם עובש וטחב שיסכנו את הבריאות ועוד… חברת אשר שיקום מתמחה בהסרה ומניעה של טחב על הקירות, בשיקום של בדי ריפודים, בתיקון וניקוי של שטיחים ואפילו איתור ותיקון של נקודות חשמל בעייתיות שמים חדרו אליהם, אל תתמהמהו עם הטיפול של כל אחד ואחד מהדברים שהזכרנו הנזק עלול להיות משמעותי יותר ככל שממתינים עם מתן הטיפול ובמקרה של טחב גם סכנה ישירה לבריאות של תושבי הבית.

אזור בת ים ועוד…..

חברת אשר שיקום מעניקה שירות בפריסה ארצית כאשר גם העיר בת ים על כלל רחובותיה והסביבה הקרובה שלה יקבלו שירות שיקום לנזקי מים ואש במהירות המרבית, במקצועיות והאדיבות שמאפיינים אותנו בחברת אשר שיקום.

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם