שיקום נזקי מים ברעננה

חוויתם הצפה בבית ואתם מחפשים כעת אחר חברה מקצועית המעניקה שירותי שיקום נזקי מים ברעננה והסביבה? אז הרי שהגעתם למקום הנכון מבחינתכם, חברת אשר שיקום היא החברה המקצועית והמנוסה ביותר בתחום שיקום נזקי מים ואש בארץ וברעננה בפרט, אנחנו מחזיקים את הציוד המשוכלל, החדיש והמקצועי ביותר לשאיבת מים, חידוש הקירות ושאר עבודות השיקום, הצוותים שלנו בנויים מאנשים בעלי ניסיון של שנים וידע מקצועי גדול ומעמיק.
אם חוויתם הצפה בבית או במשרד שנמצא ברעננה ואינכם יודעים מה לעשות, התקשרו עכשיו לחברת אשר שיקום והצוות שלנו יגיע אליכם בהקדם האפשרי בכדי להעריך את הנזקים ולהתחיל בפעולות שיקום ראשוניות ומהירות כגון: שאיבת המים החוצה מהבית או המשרד, הצלה מהירה של רהיטים או רכוש שעדיין לא הספיק להיפגע וטיפול ראשוני ומהיר במפגעי בטיחות כגון מכשירי חשמל ונקודות חשמל שספגו מים ועלולים לגרום לקצר או התחשמלות.

שיקום נזקי מים ברעננה רק עם אשר שיקום

אם הבית שלכם נפגע מהצפה ואתם תושבי רעננה או הסביבה הקרובה אליה, כדאי ואפילו מומלץ להזמין את חברת אשר שיקום, אנחנו גאים בכך שהחברה שלנו היא המקצועית והמנוסה ביותר בתחום שיקום נזקי המים והאש בארץ וברעננה בפרט, הצוותים שלנו יגיעו אליכם במהירות המרבית בכדי לעצור את זרימת המים לבתיכם, למנוע נזק נוסף ולסייע לכם לחזור במהירות המרבית לשגרת חייכם.
למה חשוב כל כך להעניק טיפול מהיר למקרה של הצפה? ובכן מים הם מקור החיים אך מלבד זאת הם גם מסוגלים לבצע נזקים משמעותיים כמעט לכל פריט בו הם נוגעים וככל שהחפצים/ הרהיטים שלכם נמצאים זמן ממושך יותר מתחת למים הנזק הולך וגובר מכיוון והמים נספגים חזק יותר בעץ, בבטון, בגבס, בריפוד וכ"ו… ככה שהנזק יהיה משמעותי יותר.
בעקבות כך מומלץ בחום לבצע את הטיפול הראשוני מהר ככל הניתן, לנסות ולהציל את הרהיטים והחפצים שעוד המים לא הגיעו אליהם, להוציא מהר ככל הניתן את אלו שכבר מתחת למים וכמובן לעצור את זרימת המים אל הבית ולהוציא אותם החוצה על ידי משאבות חזקות ומקצועיות.
חייגו עכשיו בחינם והזמינו אותנו לטפל בהצפה שבבתיכם: 1-800-200-290