שיקום נזקי מים בבית

כיצד להימנע מנזקי מים

נזקי מים

איך נזהה נזקי מים? הסימנים כוללים כתמי רטיבות על הקירות או התקרה, נפיחות ובליטות ולעיתים אף סימני עובש בסביבתם. יכול להיות קילוף בצבע ואף ריח לא נעים. מקור נזילה יכול להיות גלוי או סמוי. ניתן לזהות את מקור הנזילה באמצעות ציוד מקצועי כמו מצלמה תרמית.

נזילות מהגג עלולות לגרום לנזקי מים רבים ולפגוע בתשתיות המבנה. חשוב מאוד לערוך פעולות מנע ולטפל בנזקי מים, אם נתעלם מהם תשתיות הבניין עלולות לספוג נזקים רבים ואף במקרים חמורים להיות בסכנת קריסה. אנו נוטים להזניח נושאים כאלו שנה אחר שנה אך הם עשויים להוות סכנה ממשית ואין לקחת את נזקי המים והדליפות בגג בקלות ראש.

שיקום נזקי מים בבית

כיצד להימנע מנזקי מים? בין היתר, איטום גגות

אחת הדרכים למניעת נזקי מים היא לקרוא לחברת קבלני איטום לבצע איטום גגות איכותי ומקצועי. איטום גגות איכותי ימנע רטיבות ודליפה וישמור על הבניין ועל תכולתו יבש ויציב. ישנן דרכים רבות לביצוע איטום גגות. להלן חלק משיטות האיטום הפופולאריות:

 1. איטום באמצעות יריעות ביטומניות –
  הלחמת שכבות של יריעות זו לזו. ייתרון- עמידות לאורך שנים רבות.
 2. איטום גגות ברחובות באמצעות זפת חם –
  שיטה ישנה יחסית אך פופולארית בעקבות מחירה הזול.
 3. איטום באמצעות חומר אקרילי –
  החומרים האקרילים אינם מתחממים בשמש היות והם לבנים וזהו ייתרון שתורם בעמידותם.
 4. איטום באמצעות חומרים פוליאריטנים –
  חומר עמיד ביותר אך לא גמיש במיוחד ולכן מתאים בעיקר לשטחים קטנים.
 5. איטום גגות ברחובות באמצעות יריעות פי-וי-סי או יריעות אי-פי-די-אם –
  מניחים את היריעות על הגג ולא מלחימים אותן בניגוד ליריעות הביטומניות.
 6. איטום גגות ברחובות באמצעות התזה או מריחה של חומרים פולימרים –
  חומרים אלו בעלי גמישות גבוהה.

למה לבחור דווקא בנו למניעת נזקי מים?

אנו חברה שעוסקת בהתמודדות עם נזקי מים באמצעות איטום גגות. איטום גגות הוא הליך מניעה וטיפול בנזקי מים. מומלץ לעשות את ההליך בחודשי החורף בהם הגג יבש לחלוטין. הצוות שלנו מתמחה בשלל שיטות לאיטום גגות.
אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר בשוק ולא מתפשרים בנושא זה כדי לספק ללקוח תוצר איכותי ועמיד לאורך שנים רבות. צוות המומחים שלנו מספק גם שירותי ייעוץ בתחום במטרה לעזור ללקוח לבחור בשיטת האיטום המתאימה עבורו, בהתחשב בתנאים של הגג, בחומר ממנו אטמו בעבר את הגג ובגורמים נוספים. אין ספק שיש לקבל החלטה שקולה ולבחור בטובים ביותר לביצוע איטום גגות, התקשרו אלינו עוד היום ולא תתאכזבו! תוצאות מושלמות באחריות!