ייבוש רטיבות תת רצפתית

אחת התקלות שלא תמיד נראית לעין היא הרטיבות ברצפה. לרוב היא נוצרת בעקבות דליפה בצנרת שמתחת לריצוף, ובמקרים אחרים לא יהיה ניתן להבחין בה עד שהבעיה תפרוץ על פני השטח. הכי טוב ורצוי שתאבחנו את הבעיה כשהיא לא גורמת נזק גדול ויקר שמצריך מכם החלפה של כל הריצוף.
לא נעים שהצינור דולף מתחת לרצפה ולריצוף ואין לכם מושג אפילו, המים מצטברים, מגיעים לרעידה של כל המרצפות, והנזק מתמשך לצנרת ולפעמים גורם לסכנת נפשות של ממש בייחוד אם יש קרבה של חוטי חשמל, שאז השלולית יכולה לטפס לצדדים ולקירות.

 

חברת אשר שיקום מציגה דרך מהפכנית לשאיבת מים ופתיחת סתימות בצנרת מתחת למרצפות. מהיום אין צורך לפרק את כל המרצפות בבית במקרה של הצפה, אנו באשר שיקום עושים שימוש במכשור ייחודי ובאמצעותו פותחים את הסתימה ושואבים את המים.

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו לטלפון 1-800-200-290 או השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

ייבוש רטיבות ותיקון

הבעיה אמנם נפוצה יותר בדירות שהן יותר ישנות ויש בהן צנרת מים שעשויה מברזל שם האבנית שמצטברת יחד עם הבלאי יכול לגרום למיני פיצוצים בצינור, אך לעיתים היא יכולה גם להתרחש בדירות שהן חדשות דווקא ויש בהן מערכות חימום תת רצפתי שכוללות צינור מים, או פשוט בעקבות חדירה של מים דרך קיר חיצוני עד לחלחול תחת המרצפות.

זיהוי ואיתור

הסימנים שיכולים להקדים ולהופיע לפני היווצרות בעיה גדולה הרבה יותר הם לפני הכול חשבון המים הגדול. נזילה לא תמיד נראית לעין אך חשבון מים לא סביר יכול להראות על חריגה. גם קילוף או סימנים של רטיבות על הקיר מעידים על בעיה של איטום בקיר. עוד סימן שיכול להופיע הוא מרצפה שהיא אינה יציבה והיא רועדת, רטיבות באזור בצדי הקירות בפאנלים, וגם בחלונות של השכן למטה יכלים להעיד על בעיה. אם התחלתם לחשוד בבעיה רצוי מיד להזמין את חברת אשר שיקום המתמחה בתחום ובתיקון נזק שהוא תת רצפתי, אדם מיומן, מבין בתחום יכול מיד להבחין בבעיה ולראות מה המקור שלה, וזאת על ידי הרמה של מספר מועט של רצפות. במקרים יותר קשים שמדובר באריחים מאוד יקרים שלא תרצו לפגוע בהם, ניתן לעשות שימוש באמצעי טכנולוגי מורכב ומיוחד שמזהה את הדליפה ומהיכן היא מגיעה.

ייבוש רטיבות ברצפה

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

השלב הראשון בתיקון התקלה הוא תיקון של הצנרת כדי שהנזילה תיפסק. בהרבה מאוד מקרים אפשר להחליף חלק קטן מהצנרת הביתית שהוא החלק הפגום, כדי להצליח להתגבר על התקלה, אך במקרים מסוימים יכול להיות שכל הצנרת של הבית רקובה ואז יהיה כדאי לנצל את המצב ולהחליפה. זאת כבר עבודה הרבה יותר מסובכת, ארוכה וגם יקרה יותר ולכן כדאי לשקול זאת ברצינות.

לאחר התיקון של חברת אשר שיקום, יש לבצע ייבוש רצפה, חשוב לשכור חברה שהיא מומחית בייבוש תת רצפתי שתצליח להגיע למקסימום ייבוש ושלא יישאר שום נזק מהבעיה שנוצרה. ייבוש לא טוב יכול להשאיר ריחות ונזק בריאותי לסביבה. חברה לייבוש רטיבות ברצפה מכירה את השיטות בשאיבה של המים וייבוש באמצעות הזרמת אוויר חם, היא מחזיקה בכל המכשור והאבזור הנחוץ לפעולות הייבוש והיא המקצועית ביותר לטיפול סופי בבעיה.

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם