טיפול בעובש

סובלים מהופעת עובש בקירות או סימני רטיבות? זה הזמן לדעת הכול על טיפול בעובש עם חברת אשר שיקום המתמחה בתחום טיפול בעובש. הופעתם של כתמי עובש בסביבת המגורים נפוצה בעיקר בחדרי רחצה בהם תנאי הלחות בשילוב חוסר בפתחי אוורור מאפשרים את היווצרותם של כתמי העובש וסימני רטיבות בקיר. יחד עם זאת, בעיות בצנרת המים הביתית וגורמים נוספים עלולים אף הם לייצר את התנאים להופעתם של סימני רטיבות בקירות הדירה ולסימני עובש בבית.

טיפול בעובש בקירות הבית

עובש וסימני רטיבות בסביבת המגורים – כיצד מטפלים בבעיה?

כתמי רטיבות ועובש בסביבת המגורים מהווים מפגע סביבתי העלול להסב נזקים בלתי הפיכים לתשתיות המבנה ואף לפגוע בבריאות הדיירים. כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות עליונה לטיפול מהיר ונקודתי למטרות העלמת הכתמים ופתרון הבעיה. טיפול בעובש בקיר או בכתמי רטיבות באחד מקירות הדירה הינו שירות ייעודי המוענק לכם על ידי חברת "אשר שיקום" המתמחה בתחום. שירות זה מיושם באמצעות חומר מיוחד נגד עובש ופעולות נקודתיות לחידוש השטח בו מופיעים סימני הרטיבות והעובש. חומר נגד עובש מיועד גם למטרות מניעת עובש במקלחת או בכל מקום אחר בשטח הדירה וזאת במסגרת סיוד קירות הדירה.

עובש בקירות הבית

זכרו – עובש לא מנקים, עובש משמידים!

בסימני העובש המופיעים על שטח קירות הדירה יש לטפל באופן יסודי ומקצועי וזאת על מנת למגר את הופעתם באופן כזה שהם אינם יחזרו להופיע בשטח קירות הדירה. פעולות ניקוי כאלו ואחרות של סימני העובש אינם מהווים פתרון מלא ומקיף לבעיה וזאת מכיוון ששאריות העובש עלולות להתפתח במהירות ובקלות רבה והמצב יחזור לקדמותו.

ברוב הדירות בהן מופיעים סימני עובש בחדר הרחצה, חשוב לאבחן את מקור הבעיה ולא רק לטפל באופן נקודתי בסימני העובש. הבעיה ברוב המקרים קשורה לכשל באיטום או סתימה חלקית במערכת המים הביתית.

העובש וסכנות הבריאות הנלוות אליו

אנשים הסובלים ממערכת חיסונית מוחלשת, לרבות, קשישים, ילדים, חולי ברונכיטיס, חולי סרטן המטופלים באמצעות כימותרפיה וכדומה, עלולים לפתח אלרגיה לעובש ולסבול מבעיות שונות בדרכי הנשימה, לרבות, אסטמה. כמו כן, חיידקי העובש עלולים להשפיע על דרכי הנשימה בקרב אנשים שאינם סובלים ממחלות הקשורות למערכת החיסונית ולכן מייד עם הופעתם של סימני העובש הראשונים בשטח הדירה יש לפעול להשמדתם ולא רק לנקות אותם באמצעות חומרי ניקוי שונים וצבע קירות.

עובש בקיר

מספר טיפים למניעת עובש

  • הקפידו על אוורור קבוע ורציף של חדרי הבית השונים- תחלופת אוויר מסייעת למניעת הצטברות עובש על גבי הקירות.
  • העדיפו לתלות את הכביסה בחבלי הכביסה המוצבים מחוץ לכותלי הדירה ובמקרים בהם אתם תולים את הכביסה על גבי מתקנים שונים בתוך הדירה הציבו את המתקן ליד חלון פתוח.
  • בחדרי רחצה הקפידו על פעולת ריסוס של חומרים שונים מונעי עובש אחת למספר חודשים על גבי קירות החדר.

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם