אינסטלציה וחידוש צנרות

הכירו את שיטות העבודה של חידוש צנרות ואינסטלציה

צינורות המים והאינסטלציה בכללותה, רגישים עד מאוד כך שנזקים רבים פוקדים אותם במהלך הזמן. הנזק הפופולארי ביותר הוא הצפות וסתימות, אזי תידרש עבודה מקצועית הכרוכה באיתור וגילוי הבעיה. לעיתים, ובעיקר אם חובבניים מתקנים תקלות אלו, מתגלות בעיות גדולות יותר הנובעות מהרס של הריצוף תחתיו מותקנת הצנרת, שבירת בטון וכיוצא בזאת. תיקון צנרת ביוב ללא הרס, יתבצע על ידי בעלי מקצוע מיומנים בתחום.

חידוש צנרת מתקיים ממספר סיבות וביניהן בלאי סביר ושחיקה, הנגרמת עם השנים. נכון לעידן הנוכחי ולהתקדמות הטכנולוגיה, קיימים מכשירים רבים ומגוונים המאפשרים את תיקון האינסטלציה מבלי לגרום כלל לנזקים ולהרס אלא להיפך, הציוד המתקדם מאפשר תיקונים איכותיים, יעילים ואפקטיביים.

אינסטלציה וחידוש צנרות

כל מטפלים בצנרת

על מנת לבצע תיקון פנים צנרת או חידוש צנרת ביוב, יש להקפיד על עבודה במספר שלבים מוגדרים. בשלב הראשון ועוד לפני שאתם פונים לטיפול הלכה למעשה, חשוב לאבחן את הבעיה ולהגדיר אותה. האבחון יכול להתבצע כיום באמצעות החדרת מצלמה לתוך הקווים וזאת במקום להפוך בלטות כפי שהיה נהוג בעשורים קודמים. המצלמה תשקף לכם את המתרחש ותציג האם ישנו שבר, סדק, חלודה, סתימה ריקבון מתקדם וכיוצא בזאת, ורק לאחר שתקבלו את התמונה במלואה, תוכלו לקבוע את דרך הפעולה על מנת לסדר את הבעיה ללא הרס כלל. כדי לתקן את בעיות האינסטלציה ללא הרס, ניתן להיעזר במספר שיטות מגוונות וביניהן: שיטת השרוול ריסוק ברזל ובטונים לצד פתיחת סתימות ושיטת ההטלאה. לכל אחת מהשיטות היתרונות שלהן בהתאמה מלאה לסוג הנזק.

הכירו את שיטות העבודה

כדי לטפל בבעיות צנרת ואף לבצע חידוש צנרת ללא חפירה, ניתן להשתמש בכל אחת משלושת השיטות שצוינו מעלה. כדי להכיר את השיטות טוב יותר, אתם מוזמנים לקרוא את התמצית של כל אחת משיטות העבודה:

ריסוק בטונים ברזל ופתיחת סתימות

רובוטים מוכנסים את צנרת הביוב ומפרקים את הפסולת שהצטברה בצנרת לכדי גרגירים אותם ניתן לשטוף באמצעות זרם מים, כך שהצנרת חוזרת לקדמותה.

חידוש צנרת באמצעות שיטת השרוול

באמצעות שיטה זו מכניסים אל תוך הצנרת שרוול מיוחד על ידי מצלמה תרמית ולוקחים את מידות הצינור על מנת להכין חדש בהתאמה מלאה למבנה ומידות הצינור. את השרוול מכניסים לתוך הצנרת, מצמידים אותו לדפנות וכך שמתקבל צינור חדש בתוך הישן. החומרים מהם מרכיבים את הצינור הם חזקים וקשיחים, כך שהם מחזיקים מעמד לאורך זמן.

שיטת ההטלאה

טיפול בבעיות צנרת בשיטה זו מאפשר תיקון ללא הרמת המרצפות או הוצאת הצנרת, אלא באמצעות החדרת בלון עטוף בחומרי הדבקה חזקים וסיבי זכוכית. כשמגיעים עם הבלון אל הנקודה התקולה במערכת, מצמידים אותו אל הדפנות ומייצרים טלאי באמצעות שברי הזכוכית וחומרי ההדבקה. רק לאחר שהתגבש טלאי, מוציאים את הבלון, והתקשות החומר סותמת את השבר החור או הסדק בצנרת.

למידע נוסף אודות חברה המתמחה בחידוש צנרות ואינסטלציה – אשר שיקום