איתור נזילות וצילום תרמי

אחת הסכנות שיש בבית ובמבנה היא נזילה שיכולה להתפשט על הקיר שצמוד לאזור הנזילה. במידה ולא יעשה כלום בדבר הנזילה, הסכנה עשויה לגדול ולהשפיע על כל מי שמתגורר במבנה.

 

הסכנות שכרוכות במצב כזה הן בריאותיות מעל הכל, נזילה יכולה ליצור עובש והעובש מאפשר כניסה של טפילים לבית והוא מסוכן לנשימה. קיימת גם סכנה למבנה עצמו ולאובדן של רכוש יקר בעקבות הנזילה שיכולה להשפיע על התכולה שבתוך הבית.

ההשפעה של נזילות על חוזק המבנה

רוב הבתים בארץ בנויים מחומרים מאוד חזקים. אך יחד עם זאת כל נזילה שמתמשכת ולא מטופלת כראוי עלולה להחליש את הקירות העמידים לכאורה. הקירות הופכים ללחים ועשויים להיות רעועים מאוד עם הזמן ולהפוך את המקום לאזור שלא ראוי למגורים. איתור של נזילה בזמן וטיפול מקצועי יכול לאפשר את החזרה לשגרה ולמנוע הרבה סכנות.

ייבוש רטיבות ברצפה

איתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם

במידה ויש חשש לנזילות מהצנרת או פיצוץ בצנרת, מומלץ לפנות לחברת אשר שיקום שמומחיותה היא איתור נזילות במהירות רבה. אשר שיקום מונעת את היווצרות הירוקת הזו, שאנו מכירים שמתפשטת על הקיר, ובעקבות זה להוריד את הסיכונים שיכולים להיגרר בעקבות הנזילה. חברת אשר שיקום הם אנשים שמומחים על מלאכת איתור כל נזילה ופתרון איכותי עבורה. כמו כן, הם משתמשים במכשור מקצועי ומתקדם על מנת לאתר נזילות שחבויות במקומות שנסתרים מהעין, כמו נזילה שמתרחשת מתחת לרצפות או מאחורי קיר, תקרה או מאחורי הארונות ועוד.

סרטון זיהוי ואיתור נזילות בצנרת

צילום תרמי לזיהוי ואיתור נזילות

אחת הדוגמאות למכשור החדש שקיים היום לאיתור יעיל ומהיר של נזילה היא המצלמה התרמית. היום כל חברה לאיתור נזילות, מבצעת את האיתור באמצעות המצלמה הזו שמשמשת היום ככלי עבודה מרכזי. בעזרת המצלמה התרמית וצילום של הקיר או התקרה הוא יחשוף את מקור הנזילה.

 

המצלמה התרמית פולטת קרינה אינפרה אדומה וכך היא מצליחה להמיר את האנרגיה של החום והקור למגוון של צבעים, כל תמונה של קיר או תקרה או רצפה תוכל להצביע במדויק היכן יש נזילה.

 

התמונה שיהיה ניתן לראות דרך המצלמה היא גוונים שמורים על הבדלי טמפרטורה, כשהגוונים הקרים מעידים על טמפרטורה קרירה כמו סגול, ירוק או כחול. משמעות הטמפרטורה הנמוכה תצביע על רטיבות או על נזילה שמתרחשת במקום, כך ידע למעשה האינסטלטור את המיקום המדויק של הנזילה, ובמקום הזה הוא יתמקד כדי לתקן אותה.

מכשור מתקדם

מצלמה תרמית היא אחת ממגוון המכשירים המתקדמים שקיימים בשוק בהם עושים שימוש חברות שיקום נזקים רבות על מנת לאתר נזילות במקומות סבוכים. ניתן לראות היום שהרבה חברות שיקום נזקים ואנשי מקצוע בתחום רוכשים את המכשירים  הטכנולוגיים ביותר על מנת להקל על העבודה ולחסוך לכל לקוח הרס רב במבנה עצמו, זמן עבודה ארוך והוצאה כספית מיותרת.

 

צילום על ידי רובוט מתקדם למציאת נזקים בצנרת

חברת אשר שיקום מתמחה בתחום צילום תרמי ואיתור נזילות במבנים, דירות, משרדים ועוד… אנו עושים שימוש בציוד ובטכנולוגיות מתקדמות על מנת לאתר את הנזילה ולפעול לתיקונה. הציוד אשר אנו עושים בו שימוש עוזר לנו לפתור תקלות ולאתר נזילות במבנים באופן הטוב והמקצועי ביותר.

למידע נוסף התקשרו כבר עכשיו לטלפון – 1-800-200-290 או השאירו פרטים בטופס צור שר

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם