אינסטלציה וחידוש צנרות

לעיתים רבות בעיות אינסטלציה יכולות למרר את החיים, במיוחד לאור העובדה שלרוב רובינו אין ניסיון בתחום. אז כמובן, ניתן להזמין אינסטלטור מקצועי, אולם יש אפשרויות נוספות להתמודד עם הבעיות הקשורות למערכת האינסטלציה. אמנם, מומלץ להזמין בהקדם איש מקצוע, אך לעיתים מדובר במצב של פיצוץ של צינור מים בבית, וזה דבר זה עלול לגרום לנזק רציני לקירות, רצפות וליסודות, אז כבר צריך לבצע חידוש צנרת וחידוש צנרות וזאת יכול להתבצע רק על ידי חברה מומחית.

סרטון המתאר תיקוני צנרת בבית פרטי

 

כיצד מונעים בעיות הקשורות למערכות האינסטלציה?

בעיות אינסטלציה נפוצות כאמור בכל בית, אולם ישנן מגוון דרכים על מנת למנוע אותן. למרבה המזל, תמיד קיימים סימנים מוקדמים שמופיעים מבעוד מועד במערכת האינסטלציה ויש לטפל בכך בטרם עת. יש לרוקן סתימות הנגרמות עקב הצטברות של שערות או כל סוג של לכלוך אחר, על דרך שגרה. אין לשפוך חומרים שאינם מתאימים בכיור, כל אלה רק יחמירו עם המצב ויגרמו לסתימה בה קשה לטפל באופן עצמאי.

 

בנוסף, חשוב מאוד, מידי פעם, לערוך בדיקה הקשורה לכל פתחי הניקוז הקיימים בבית. יש לבדוק שהפתחים הללו יהיו נקיים מסוגים שונים של לכלוך, וכך ניתן למנוע סתימות עתידיות. אפשר לעשות זאת באמצעות שפיכה של חומרים כחומץ, או סודה לשתייה, אותם שופכים אל תוככי פתחי הניקוז. לאחר שפיכת החומרים הללו, מומלץ לשפוך גם מים רותחים. בכל עת שמגלים לפתע סתימה, רצוי עד כמה שיותר מהר לפתוח ולשחרר אותה. ויש גם עוד ציוד לפתיחת סתימות, כמו חומרים כימיים אותם ניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין, פומפות, וצינור נחש, שגם אותו מוצאים בחנויות לחומרי בניין. תמיד גם מומלץ להתייעץ עם המוכר.

תיקון וחידוש צנרת

בדיקת השסתומים

אין זה די לדעת היכן נמצא ברז המים הראשי, חשוב גם להכיר את השסתומים אשר כל תפקידם הוא לסגור אסלות, כיורים ועוד. יש לבדוק את תקינותם על דרך שגרה ולוודא האם הם מתפקדים כיאות וממלאים אחר ייעודם, משמע, הם יכולים להפסיק את זרימתם של המים בכיורים, אמבטיות וניאגרות. כאשר השסתום לא ממלא אחר ייעודו ולא מפסיק את זרם המים, זה מעיד על כך שהוא לא תקין. מה שמצריך את החלפתו.

הטיפול בצנרת ואינסטלציה

בכל עת בה מתרחשת נזילה, יש להזעיק אינסטלטור. אך ישנם לא מעט מקרים בהם אין שום דרך לטפל בבעיות אינסטלציה לבד, יש צורך בלתי נמנע משיקום צנרת או צורך מידי ובהול לבצע החלפת צנרת בבית, או החלפת צנרת במשרד ואין לזלזל בכל המקרים הללו ולנסות לחסוך בעלויות. רק חברה מתמחה בתחום תוכל לבצע את חידוש צנרת ללא הרס, ולכן חשוב שתאתרו אותה כמה שיותר מוקדם. הרבה פעמים נזק שנחשב לנזק קטן יכול להפוך לנזק קריטי ורב ממדים. בכל מצב אינסטלטור וחברה שמתמחה תוכל לסייע לכם ולבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר.

איתור נזילות ותיקוני צנרת עם חברת אשר שיקום

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם