אודות

אודות אשר שיקום

אשר שיקום בע"מ הינה חברה בת של "אשר שטיחים – חברה לניקוי שטיחים וריפודים" הפועלת ומובילה בתחום שיקום נזקי מים ואש וטיפול בהצפות משנת 1945.

מזה 6 עשורים חברת אשר שיקום מתמחה בשיקום נזקי מים, שיקום נזקי אש ופיח, טיפול בהצפות, ייבוש תת רצפתי, תיקוני צנרת ואינסטלציה ובתחום ניקוי ושיחזור שטיחים, בגדים, ריפודים, מזרנים ווילונות לאחר הצפה.

 

בזכות שילוב של טכנולוגיה חדשנית וניסיון מקצועי עשיר אנו מתקנים, מנקים ומשפצים את הפריטים שנפגעו ממים, הצפות, רטיבות ועובש.

כל שלבי התיקון הדרושים לשטיחים מתבצעים במפעלנו, כולל ריפוד מחדש של ריהוט מבד/עור שנפגעו עקב ההצפה, עובש, ריקבון או עקב התעוותות של שטיחים כתוצאה מנזקי מים.

 

אנו מתמחים ברסטורציה, הפרדת צבעים ושחזור שטיחים לאחר נזק הכולל גלישת צבעים, אנו מבצעים ניקוי וחיטוי אנטי בקטריאלי לגבי כל הפרטים שנפגעו לפי סוג הפריט וסוג החומר על מנת לשמור על המרקם של הריהוט והריפוד. כל פריט ופריט עובר מיון, ספירה ורישום ברגע הגעתו למפעל.

 

בשלבי הסיום הבגדים עוברים גיהוץ ומוחזרים על קולבים נקיים בעלי ניחוח נפלא של ניקיון. הריהוט נארז באריזה אטומה ונשלח אליכם ללא כל זכר מהנזקים שעברו עליהם.

השירותים שאנו מספקים של שיקום הנזקים כוללים את השירות + ההובלה וכוללים אחריות מלאה על כל הפריטים מהרגע שאנו מגיעים לבית הלקוח ועד לרגע שאו מחזירים את הפריטים.

בין שירותי החברה

צור קשר עכשיו!
אנו עומדים לרשותך, השאר
פרטים ונחזור אלייךבהקדם